Tütar sai vigastuse võistlustel, pärast mida ta lonkas tugevalt ja tundis valu seljas. Pärast kahte seanssi tunneb ta ennast hästi.

  Pöördusin kaelavalu ja käte suremise tõttu. Sain Ruslani juures ravi ja valud kadusid. Teen regulaarselt kaelaharjutusi ja palliga harjutusi, mis samuti aitavad käte suremise vastu.

  Krooniline valu seljas ja jalgades, selgroo tugev kõverdumine ja lonkamine. Läbisin seansi osteopraktiku kabinetis ja hakkasid sirgelt kõndima. Tunnen ennast oivaliselt.

  Piinlesin seljavalu käes kõrgelt kukkumisest põhjustatud raske trauma tagajärjel. Pärast teist seanssi tunnen ennast hästi. Ruslan viis läbi asjatundliku korrigeerimise ja andis tulemuse kinnistamiseks rea harjutusi.

  Kogesin teravat alaseljavalu ja jalgade suremist. Olen läbi teinud kolm seljaoperatsiooni ja hakkasin juba taastumise lootust kaotama. Olin enne Ruslani poole pöördumist kaks kuud kriitilises seisundis ja praktiliselt ei saanud kõndida. Pärast esimest seanssi sain kõndida iseseisvalt ja ilma valuta.

  Pöördusin puusaliigesega seotud probleemiga. Mul olid tugevad valud ja määrati operatsioon. Pöördusin Ruslani poole, kes viis läbi tõhusa seansi, mille käigus õgvendas puusa ja korrigeeris jalgade pikkust. Hetkel loobusin operatsioonist. Tunnen ennast suurepäraselt.

  Mul oli ristluude piirkonnas terav valu. Pärast kahte seanssi see möödus. Tänu Ruslani manipulatsioonidele on kõik selgroolülid joondatud ja liigesed läbi käidud. Jäin tulemusega väga rahule.

  Tere päevast, Ruslan! Ei taha sind helistamisega tülitada, aga suurepärastest muutustest sooviksin väga teada anda! Kompressi võtsin ära eile hilja õhtul, nagu sa ütlesid, seal on kõik korras, hoopide kohad valutavad veidi, aga peavalud on kadunud ja jalg ka enam ei valuta! Teine päev ilma valuta! Ja ka uni on paremaks muutunud! Ruslan – sa […]

  Lonkasin paremat jalga ja selg valutas abaluu alt. Pöördusin abi saama. Lahendus leidus juba esimesel seansil. Tunnen ennast hästi.

  Sain seljavigastuse tööl. Mind vaevasid pidevad valud ja ebamugavustunne seljas. Mul soovitati pöörduda Ruslani poole. Tema lähenemine meeldis mulle väga. Kvaliteetne ja tõhus. Ta selgitas välja ja kõrvaldas valu põhjuse. Tunnen ennast hästi. Soovitan.