button
DSC_7837(1)
Ruslan Mursalov

Lühidalt minust

Sündinud Tartus. Minu pere kolis Eestisse Kaukaasiast, kus meie esivanemad olid kuulsad ja lugupeetud ravitsejad.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

15 aastat õppisin parimate osteopaatide ja kiropraktikute juures, töötades koos nendega Saksamaal, Hollandis, Rootsis ja Norras.

Professionaalse sportlasena tean, et meie organismil on võimsad reguleerivad funktsioonid, mis võivad käivitada isetaastumise mehhanismid.

Veetsin iga suve Aserbaidžaanis sugulaste juures, kus jälgisin, kuidas mu ravitsejast vanaisa töötab. Tema juurde tuli sadu inimesi, keda tavameditsiin aidata ei suutnud ja kellele jäi ta viimaseks lootuseks valust vabaneda. Temalt õppisin käte abil diagnoosimise oskust, kasutades teadmisi, mida meie peres on viie põlvkonna jooksul isalt pojale edasi antud.

Minu sporditee

Minu sporditee algas 6-aastaselt tõstmises ning 16-aastaselt pääsesin triatlonikoondisse ja tulin Eesti meistriks. Tartu Ülikooli triatlonikoondise koosseisus kordasin seda tulemust veel korduvalt. 18-aastaselt tulin Eesti absoluutseks meistriks ja täitsin tõstmise normatiivid.

Tänu visadele treeningutele, mis kestsid kaks ja pool tundi 6 päeva nädalas, tean täpselt, kuidas iga lihas ja liiges peaks inimorganismis toimima. Minu kogemus võimaldab valida patsientidele kõige tõhusamad ja kompleksemad taastumisharjutused.

Osteopaatia - minu missioon

Praegu töötan oma praksises osteopraktikuna, kasutades rikkalikke kogemusi ja teadmisi, et aidata patsientidel jagu saada erinevatest terviseprobleemidest.

Olen veendunud, et osteopraktika on minu missioon ning olen valmis jätkama inimeste abistamist veel pikki aastaid, järgides oma esivanemate sajanditevanuseid traditsioone, arendades nende teadmisi ja tuginedes tänapäeva teadusele.

Usun, et tervis on kõige tähtsam asi, mis meil on, ja püüan aidata patsientidel saavutada optimaalne enesetunne ja hea tervis.

Kontaktid

Kas on küsimusi?

Kirjutage või helistage mulle ja vastan meeleldi kõikidele teie küsimustele

  Даже один приём у остеопрактика может улучшить качество вашей жизни, сделать вас более активным и здоровым.

  Navigeerimine
  Lahtiolekuajad

  E 9:00 – 17:00 Tallinn
  T 9:00 – 17:00 Tallinn
  K 9:00 – 17:00 Tallinn
  N 9:00 – 17:00 Tallinn
  R 8:00 – 19:00 Tartu
  L 8:00 – 19:00 Tartu

  Tartus vastuvõtule registreerimiseks võta ühendust HAF treeningstuudio

   
  © 2023 Kiroman, All Rights Reserved